Katalog firm

Business Centre

Business Centre Pracownia 1113 oferuje powierzchnie biurowe o najwyższych standardach. Doskonała lokalizacja, zaawansowane technologicznie rozwiązania, dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klienta - to główne zalety łódzkiego Business Centre. Oferuje lokale biurowe odpowiednie dla praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej, wspierając klientów na drodze ku sukcesowi.

Lokale użytkowe

Jeżeli prowadzisz firmę, to z całą pewnością masz świadomość jak ważna jest odpowiednia lokalizacja biura. Zapewne już zauważyłeś, że dobrze urządzone biuro w dobrej lokalizacji potrafi podnieść prestiż firmy i sprawić, iż więcej osób chce skorzystać z usług takiego przedsiębiorstwa.
Dlatego oferujemy Tobie atrakcyjne lokale użytkowe do wynajęcia Łódź, które znajdują się w samym centrum Łodzi. Nasze powierzchnie biurowe powstały z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą osiągnąć sukces. Wykorzystaliśmy najnowsze standardy i rozwiązanie techniczne, które są charakterystyczne dla budynków klasy A.
W naszej ofercie znajdziesz lokale użytkowe o różnorodnych metrażach. Dzięki temu możesz wynająć powierzchnię, która będzie odpowiadać potrzebom Twojej firmy. Oferujemy zarówno lokale umeblowane, jak i takie, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb.
Pozwól nam pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu i zdecyduj się na wynajęcie biura w miejscu, które pomoże Tobie rozwinąć działalność. Nie czekaj dłużej z decyzją i skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155