Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Business Centre Pracownia 1113 oferuje powierzchnie biurowe o najwyższych standardach. Doskonała lokalizacja, zaawansowane technologicznie rozwiązania, dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klienta - to główne zalety łódzkiego Business Centre. Oferuje lokale biurowe odpowiednie dla praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej, wspierając klientów na drodze ku sukcesowi.

Wynajem biur

Wynajem biur to dziś nie tylko wybudowanie przestrzeni w stanie surowym i scedowanie na najemcę wszystkich pozostałych prac. Klientom, którzy chcą zacząć działać w gotowym lokalu, naprzeciw wychodzi Centrum Biznesu PRACOWNIA 1113.
To najwyższej klasy powierzchnie aranżowane w ścisłym porozumieniu z klientem, a sam wynajem biur Łódź jest w stosunkowo przystępnej cenie. Można oczywiście we własnym zakresie je urządzić, ale w ofercie są też biura na wynajem, które są kompletnie wyposażone. Są w nich nie tylko przygotowane miejsca do pracy, ale też wszystkie niezbędne meble czy całkowite wyposażenie kuchni włącznie z czajnikami i sztućcami.
Części wspólne są dopieszczone w każdym szczególe. Sale konferencyjne i serwerownie są gotowe do użytkowania choćby dziś. Nie trzeba inwestować w żaden sprzęt multimedialny czy wyposażenie IT, by przeprowadzić konferencje, spotkania z klientami oraz prezentacje.
W ofercie są biura o przeróżnych metrażach. Od tych, które przeznaczone są dla niewielkich, rozpoczynających działalność firm, po duże korporacje, które potrzebują więcej przestrzeni.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155