Katalog firm

Kategorie


Conroy

Zlokalizowana w Lublinie firma Conroy dysponuje wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży wysokiej jakości bram garażowych i nie tylko. Oferuje ponadto solidnie wykonane bramy posesyjne i przemysłowe oraz niezawodne napędy do każdego rodzaju bram. Zapewnia duży wybór produktów, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż.

Bramy garażowe

Firma Conroy z Lublina oferuje Państwu szeroki wybór bram garażowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło wypracować jej pozycję lidera na rynku. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi markami zapewniając swym klientom: solidność wykonania, stabilność konstrukcji, odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, wszystkie bramy są odporne na rdzę.
W ofercie znajdziecie Państwo bramy: segmentowe, uchylne, roletowe. Dostępne w ramach oferty nowoczesne i funkcjonalne napędy do bram garażowych pozwalają w pełni zautomatyzować ich otwieranie i zamykanie. Współpraca z takimi producentami jak: FAAC, Beninca czy Nice daje gwarancję optymalnego zastosowania jak najlepszych rozwiązań również dla bram: przemysłowych i posesyjnych.
Conroy - zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy http://conroy-lublin.pl/, obejrzenia galerii zdjęć, szczegółowego zapoznania się z jej ofertą. Firma Conroy to fachowa kompleksowa obsługa i szeroki wybór produktów w najlepszej cenie. Konsultacje i pomiary gratis!

Kontakt

Ulica: Północna 21

Kod: 20-064

Miejscowość: Lublin

http://conroy-lublin.pl/

E-mail: info@conroy.pl

Tel.: 603-663-232