Katalog firm

Dorin

Salon sukni ślubnych La Blanche oferuje suknie ślubne w różnym stylu, modne i oryginalne. Profesjonalny zespół pomaga w doborze sukni ślubnej, a także dodatków. Suknie ślubne są szyte przez pracowników salonu samodzielnie. Firma realizuje również pomysły naszych klientów. Salon zaprasza na przymiarki.

Moda ślubna

Ślub to nie tylko piękny wystrój kościoła, kwiaty, catering i sala pełna gości. To też długoterminowe i skrupulatne przygotowania, które muszą ponieść państwo młodzi, niejednokrotnie również z najbliższą im rodziną. Pamiętajmy także, że w głównej mierze chodzi o powiedzenie sobie sakramentalnego "tak" dwójki ludzi. Niech cała organizacja nie pochłania całej uwagi.
Salon sukien ślubnych La Blanche to zdecydowana pomoc i odciążenie od kilku problemów - panny młodej. Zajmuje się bowiem suknią ślubną, jej dopasowaniem, dbałością o jej każdy detal. Oferuje również welony, rękawiczki, obuwie, biżuterię i inne elementy ubioru, jakie znajdziesz na naszej stronie http://suknie-slubne-dorin.pl/. To wszystko można mieć w jednym miejscu, oszczędzając tym samym czas, pieniądze i niepotrzebne zmartwienia, aby ze wszystkim zdążyć i przede wszystkim, aby cały komplet idealnie podkreślał piękno i urodę wybranki.
Salon sukien ślubnych w Łodzi La Blanch to wsparcie dla Ciebie, Twojego partnera i pomoc w przygotowaniu do tak szczególnego w Waszym wspólnym życiu, dnia. Skorzystaj z profesjonalnej opieki i pozwól sobie pomóc.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722