Katalog firm

Esthedent

Esthedent to najlepsza klinika stomatologiczna, gdzie już dzisiaj Was zapraszamy. Jeżeli potrzebni są Wam specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej, którzy zadbają o wygląd Waszych zębów, to my bardzo chętnie Wam pomożemy. U nas możecie umówić się na wizytę w najdogodniejszym dla Was terminie. Zapraszamy!

Usuwanie ósemki

Od wielu lat, profesjonalnie i kompleksowo, świadczymy dla naszych pacjentów usługi stomatologiczne, w tym wybielanie zębów, wypełnianie ubytków czy ich usuwanie. Najbardziej problematycznym zabiegiem jest usuwanie ósemki Warszawa, jednak w naszym gabinecie zabieg ten przeprowadzany jest w warunkach komfortowych, w pełni nastawionych na zadowolenie klienta.
Stawiamy na wysokiej jakości sprzęt i lekarzy stomatologów z długim stażem. Zabiegi wykonujemy starannie, uważając by nie naruszyć sąsiadujących zębów trzonowych czy siekaczy. Bez żadnych komplikacji i większego stresu usuniesz u nas nawet najbardziej problematyczną ósemkę. Wykonujemy zabiegi nie tylko w momencie, gdy jest ona zepsuta, ale wcześniej, zanim zacznie boleć.
Mamy przejrzyste zasady, które w pełni ustalamy z pacjentem. Informujemy go o kosztach leczenia, a także zapewniamy darmowe porady po każdym zabiegu dentystycznym. Zajmujemy się również odbudową braków zębowych w przypadku ekstrakcji zęba. Zapewniamy nie tylko komfort, ale i wysoką estetykę wykonania zabiegów.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision zapewnia Wam profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne, dzięki którym będziecie cieszyć się pięknymi oraz białymi zębami. Zapewniamy Wam w pierwszej kolejności całościową diagnost...