Katalog firm

Esthedent

Esthedent to najlepsza klinika stomatologiczna, gdzie już dzisiaj Was zapraszamy. Jeżeli potrzebni są Wam specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej, którzy zadbają o wygląd Waszych zębów, to my bardzo chętnie Wam pomożemy. U nas możecie umówić się na wizytę w najdogodniejszym dla Was terminie. Zapraszamy!

Korony zębowe

Esthedent to Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą w warszawskiej dzielnicy Ochota. Wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów oczekujących szerokiej gamy zabiegów i indywidualnego traktowania. Kompleksowa oferta obejmuje zabiegi z wielu dziedzin stomatologii, a także z medycyny estetycznej.
Usuwanie zębów ósemek, wybielanie czy dłutowanie to tylko niektóre z nich. Klinika świadczy usługi w zakresie protetyki, oferując korony Warszawa, mosty porcelanowe i nie tylko. Proponuje implanty stałe lub czasowe, leczenie kanałowe i ortodontyczne. Ofertę kieruje również do najmłodszych pacjentów i osób niepełnosprawnych. Esthedent dysponuje gabinetem wyposażonym w najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt.
Zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która w trakcie zabiegów korzysta wyłącznie z materiałów stomatologicznych renomowanych producentów. Dzięki temu klinika zapewnia wysoki standard usług medycznych. Pacjenci mogą liczyć na miłą atmosferę, staranne wykonanie zabiegów i bezstresowe leczenie zębów.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision zapewnia Wam profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne, dzięki którym będziecie cieszyć się pięknymi oraz białymi zębami. Zapewniamy Wam w pierwszej kolejności całościową diagnost...