Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Esthedent to najlepsza klinika stomatologiczna, gdzie już dzisiaj Was zapraszamy. Jeżeli potrzebni są Wam specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej, którzy zadbają o wygląd Waszych zębów, to my bardzo chętnie Wam pomożemy. U nas możecie umówić się na wizytę w najdogodniejszym dla Was terminie. Zapraszamy!

Usuwanie zębów

Znajdująca się na warszawskiej Ochocie Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent cieszy się zaufaniem wśród pacjentów oczekujących kompleksowej opieki dentystycznej i profesjonalnego podejścia. Gwarantując wysoki standard usług stomatologicznych, oferuje dostęp do najnowszych metod leczenia zębów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.
Personel jako zespół specjalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, zapewnia pacjentom fachową opiekę w bezstresowej atmosferze. Gabinety są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szeroka oferta kliniki obejmuje stomatologię zachowawczą, implantologię i protetykę, a także ortodoncję. W zakres usług wchodzi też stomatologia dziecięca, periodontolgia i leczenie endodontyczne.
Profesjonalne czyszczenie metodą ultradźwięków, wybielanie czy usuwanie zębów Warszawa to tylko przykłady dostępnych tu zabiegów. W Estehdent wykonać można ponadto zabiegi z medycyny estetycznej takie jak mezoterpia igłowa, usuwanie zmarszczek czy wolumetria twarzy.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 222991550


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision zapewnia Wam profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne, dzięki którym będziecie cieszyć się pięknymi oraz białymi zębami. Zapewniamy Wam w pierwszej kolejności całościową diagnost...