Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realizacji projektów i pomiarów elektrycznych. Oferuje nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów inżynierii elektrycznej. Procesy w zakładach produkcyjnych i przemysłowych przejmowane są przez maszyny i racjonalizowane. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi projektowania, wdrażania i serwisowania systemów automatyki przemysłowej dostosowanych do potrzeb i możliwości klientów.
Wykonujemy systemy wizyjne, pomiary elektryczne, projektowanie rozdzielnic, systemy sterowania maszynami i wiele innych. Współpraca z nami rozpoczyna się od badania i analizy potrzeb klienta. Nasi doświadczeni inżynierowie projektują system na miarę i proponują najlepsze i najnowsze dostępne rozwiązania.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz innowacyjne proponują najnowsze technologie. Intprojekt wykonał już wiele nowoczesnych instalacji dla największych firm znajdujących się na rynku, a przykładowe można znaleźć na stronie internetowej firmy http://intprojekt.com.pl/. Współpraca z nami to przyjemność, a także poczucie bezpieczeństwa, że wszystkie powierzone zadania zostaną wykonane na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działa...