Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realizacji projektów i pomiarów elektrycznych. Oferuje nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Programowanie sterowników plc

Sterownik PLC to urządzenie, które steruje pracą konkretnej maszyny. Nie jest łatwo go zaprogramować. Ale w firmie Intprojekt właśnie tym zajmują się doświadczeni, kreatywni i dokładni programiści. Piszą skomplikowane algorytmy, testują urządzania, analizują.
Tworzenie, opartej na jak najlepszych projektach inteligentnych systemów, automatyki przemysłowej odbywa się szybko i sprawnie, bez żadnych przeszkód. Wszystko oczywiście jest w pełni zgodne z wymaganiami technologicznymi, a także z indywidualnymi preferencjami klientów. Intprojekt oferuje również pomoc, kiedy zajdzie konieczność serwisu zamontowanych urządzeń. Jeżeli chodzi o programowanie sterowników PLC, to wśród nich jest kilka marki Siemens (m.in. Logo! i S7-1200).
Na naszej stronie firmowej http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/, klikając w zakładkę dotyczącej tej oferty, trafi się na zdjęcia przedstawiające sterowniki i wykres opisujący ich działanie. Specjaliści pracujący w Intprojekt mają szeroki zakres wiedzy, także tej na temat sieci przemysłowych, a ich aplikacje są łatwe do analizy, mają czytelny kod oraz wyróżniają się, co istotne, optymalizacją zajmowanego miejsca.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działa...