Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realizacji projektów i pomiarów elektrycznych. Oferuje nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Systemy automatyki przemysłowej

Nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne lub zakład przemysłowy potrzebują odpowiednich narzędzi, które nie tylko skracają czas pracy i niwelują koszty, ale pozwalają działać w sposób niezakłócony na wysokich obrotach, by być bardziej konkurencyjnym.
Nasza firma z Łodzi - Intprojekt oferuje profesjonalne systemy automatyki przemysłowej, systemy wizyjne, prefabrykację rozdzielnic czy projektowanie instalacji elektrycznych na zlecenie klientów. Nasi inżynierowie od początku współpracy wsłuchują się w potrzeby klientów dopasowując projekt do możliwości. Posiadamy na koncie wiele realizowanych projektów i szerokie grono zadowolonych klientów, w tym najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku z różnych branż.
Współpraca z nami to nieustający dialog, dzięki któremu jesteśmy w stanie wypracować najlepsze możliwe rozwiązania. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny proponując mu rozwiązanie spełniające jego konkretne wymagania. Nasi inżynierowie ograniczeni są wyłącznie własną wyobraźnią.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działa...