Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realizacji projektów i pomiarów elektrycznych. Oferuje nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Systemy sterowania

Intprojekt to firma tworząca profesjonalne systemy sterowania do automatyki przemysłowej. Nasza praca to nie tylko źródło utrzymania, ale również pasja, dlatego właśnie nasi inżynierowie podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny, a ich kreatywność nie jest niczym ograniczona.
Wśród oferowanych systemów automatyki przemysłowej możecie znaleźć między innymi: systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, pomiary elektryczne, prefabrykację rozdzielnic, programowanie sterowników PLC, a także projekty elektryczne. Każde zlecenie jest inne, dlatego najpierw analizujemy potrzeby klienta i możliwości, a następnie dokonujemy indywidualnej wyceny. Nasi inżynierowie są wyczuleni na potrzeby klienta, by jak najlepiej zrealizować całe zlecenie.
W pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie i nowoczesne urządzenia. Dostarczane systemy automatyki przemysłowej charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Korzystając z usług Intprojekt kupujesz również gwarancję satysfakcji.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działa...