Katalog firm

Kategorie


Jurex

Działająca na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego firma Jurex oferuje żaluzje i wiele innych osłon okiennych. Zajmując się ich sprzedażą i montażem, gwarantuje rzetelną obsługę i krótki termin realizacji zamówienia. Oprócz żaluzji na szeroki asortyment składają się rolety, plisy, markizy i siatki przeciw owadom.

Montaż rolet

Firma Jurex od powstała w Olsztynie i od ponad 30 lat oferuje swoim klientom zaufanie oraz doświadczenie wynikające z szerokiej oferty produktów, jak i znajomości branży. Nasze rolety spełniają wymagania odbiorców nie tylko z województwa warmińsko-mazurskiego. Ciągle stawiamy na rozwój o czym świadczy oferta zamieszczona na naszej stronie http://jurex-rolety.pl/.
Dlatego nieustannie staramy się sprostać coraz to nowszym wymaganiom, jakie przedstawiają nam nasi klienci. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wybór produktu, który spełni pokładane w nim oczekiwania. Oferujemy wybór rolet, wraz z profesjonalnym doradztwem, jak i usługą doradztwa i montażu. Nasze doświadczenie na rynku i znajomość branży pozwala na realizację coraz śmielszych wyzwań. Dlatego wiemy jak zadowolić klientów.
W naszym katalogu produktów znajdą Państwo całą gamę rolet materiałowych przeznaczonych do okien PCV. Przyjmujemy także zlecenia na plisy oraz rolety na noc i zewnętrzne. W ofercie nie zabraknie także żaluzji, markiz i moskitier. Naszą zaletą są również dodatkowe produkty m.in rolety antywłamaniowe lub tkaninowe oraz siatki przeciw owadom i bramy garażowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Olsztyn

http://jurex-rolety.pl/

E-mail: gorzki1954@o2.pl

Tel.: 604224120