Katalog firm

Kategorie


Laser Service

Zlokalizowana w Łodzi firma Jacek Kopa Laser Service zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości drukarek laserowych, ale nie tylko. Asortyment obejmuje ponadto drukarki igłowe, urządzenia wielofunkcyjne i tonery. Firma prowadzi serwis sprzętu biurowego. Oferuje dzierżawę drukarek. Zapewnia konkurencyjne ceny i miłą obsługę.

Tonery do drukarek

W Polsce działa bardzo wiele firm, które zajmują się sprzedażą urządzeń drukujących. Wśród nich jedna funkcjonuje już od wielu lat i cieszy się świetną reputacją. Jest to łódzka działalność znana pod nazwą Jacek Kopa Laser Service. Firma ta jest zarówno sklepem, jak i serwisem dla urządzeń drukujących. Prowadzi także sprzedaż wszelkiego rodzaju tonerów do drukarek.
Są one całkowicie oryginalne, ale wciąż dostępne w bardzo rozsądnych cenach. Dzięki temu dla każdego komu potrzebne są tonery do drukarek Łódź jest miejscem, do którego warto zawitać. W firmie Jacek Kopa Laser Service każdy może oczekiwać przyjemnej obsługi od sprzedawcy. Sprzedawca ten zawsze doradzi i pomoże w doborze odpowiedniego toneru do urządzenia drukującego jaki posiada klient.
Dzięki szerokiej ofercie nikt nie musi się martwić, że w tym sklepie nie znajdzie tego czego potrzebuje. Jacek Kopa Laser Service to firma, która wie wszystko na temat urządzeń drukujących i zawsze z chęcią dzieli się wiedzą ze swoimi klientami.

Kontakt

Ulica: Czytelnicza 15

Kod: 93-302

Miejscowość: Łódź

http://www.jacekkopa.pl/

E-mail: biuro@jacekkopa.pl

Tel.: 600-550-618