Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent łaźni parowych Saunaland oferuje wysokiej jakości produkty wykonane w ciężkiej zabudowie. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny kształt i kolor łaźni. Oprócz tego firma buduje wysokiej jakości sauny. Klienci z całego kraju mogą liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i usługi serwisowe.

Sauny mokre

Korzystanie z sauny daje naprawdę wiele korzyści. Coraz większa liczba osób decyduje się na montaż saun w domu, dzięki czemu miejsce na relaks i pomieszczenie lecznicze jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Firma wykonująca sauny Poznań posiada przeszło 29- letnie doświadczenie i specjalizuje się w budowaniu saun suchych i mokrych, a także łaźni parowych.
Stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, dzięki czemu wykorzystywane są najlepsze materiały produkcji fińskiej. Nasi profesjonaliści służą poradą w zakresie zaprojektowania oraz organizacji sauny w domu. Wszystkich, którzy zainteresowani są poznaniem szczegółów, zachęcamy do skorzystania z danych kontaktowych. Sauny dają użytkownikom naprawdę wiele korzyści. Pomagają się zrelaksować, a także uśmierzyć ból w rozmaitych szkoleniach.
Przykładowo, ich użytkowanie wskazane jest w przypadku osób z objawami grypy i przeziębienia, ponieważ dzięki wysokim temperaturom, można wirusa skutecznie zwalczyć. Ponadto, sauna pomocna jest w leczeniu między innymi takich schorzeń jak rwa kulszowa, reumatyzm czy zaburzenia krążenia krwi.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022