Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent łaźni parowych Saunaland oferuje wysokiej jakości produkty wykonane w ciężkiej zabudowie. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny kształt i kolor łaźni. Oprócz tego firma buduje wysokiej jakości sauny. Klienci z całego kraju mogą liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i usługi serwisowe.

Sauny na wymiar

Sauny suche i parowe posiadają bardzo duże grono miłośników. Ludzie chętnie korzystają z saun i basenów, odnajdując w tym sposób na relaks i obniżenie poziomu stresu. Trzeba przyznać, że pobyt na saunie doskonale odpręża i pozwala na ukojenie nerwów. Nic dziwnego, że coraz większa liczba osób decyduje się na budowę sauny w domu.
Taka inwestycja z pewnością dostarcza wielu korzyści i będzie służyła domownikom przez lata. Poszukując profesjonalistów z doświadczeniem, warto zainteresować się usługami sauny Wrocław. Firma świadczy usługi już od ponad 20 lat w skali całego kraju. Stawia przede wszystkim na wysoką jakość usług, do budowy saun wykorzystuje najlepsze materiały produkcji fińskiej.
Dotychczasowe realizacje można obejrzeć w wielu domach jednorodzinnych, hotelach, pensjonatach czy obiektach użyteczności publicznej. Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania i montażu saun. Można liczyć także na regularne serwisowanie, pomagające utrzymać pomieszczenie w odpowiedniej kondycji.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022