Katalog firm

Saunaland

Producent łaźni parowych Saunaland oferuje wysokiej jakości produkty wykonane w ciężkiej zabudowie. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny kształt i kolor łaźni. Oprócz tego firma buduje wysokiej jakości sauny. Klienci z całego kraju mogą liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i usługi serwisowe.

Sauny parowe

Skandynawowie znają dobroczynny wpływ pobytu w saunie i chętnie z niej korzystają. Również u nas ta forma relaksu zdobywa coraz większą popularność. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Saunaland. Proponujemy usługi związane z budową i zabudową pomieszczeń z przeznaczeniem na saunę.
Realizujemy swoje projekty w domach jednorodzinnych, hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, obiektach sportowo - rekreacyjnych. Zajmujemy się budową saun mokrych i suchych oraz niskotemperaturowych saun na podczerwień. Wykonujemy również łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie, co pozwala ustalić ze zleceniodawcą jej kształt i kolor mozaiki. W swej działalności wykorzystujemy urządzenia, materiały i akcesoria od renomowanych fińskich i szwedzkich producentów.
Dostarczamy swym klientom produkt wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny. Naszym atutem jest rozsądna cena. Sauny oferowane przez nas w Warszawie to idealny wybór - zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://saunaland.pl/sauny-warszawa/ i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Realizujemy zlecenia w całym kraju.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022