Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent łaźni parowych Saunaland oferuje wysokiej jakości produkty wykonane w ciężkiej zabudowie. Dzięki temu klienci mogą wybrać dowolny kształt i kolor łaźni. Oprócz tego firma buduje wysokiej jakości sauny. Klienci z całego kraju mogą liczyć na fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i usługi serwisowe.

Sauny suche

Spośród wielu znanych metod na relaks i oczyszczenie organizmu, sauna jest jedną z najczęściej rozpoznawanych. Jej popularność wciąż dotyczy głównie krajów skandynawskich, ale szybko rozprzestrzenia się także do Polski. Dlatego też to właśnie tutaj powstała firma Saunaland. Jak jej sama nazwa sugeruje, firma ta to producent zarówno saun, jak i łaźni wodnych.
Od początku swojej działalności znacznie poszerzyła swoje horyzonty i obecnie Saunaland świadczy swoje usługi między innymi w Katowicach. Wszystkie sauny Katowice pochodzące od tej firmy są tworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów od szwedzkich oraz fińskich producentów. Każdy projekt sauny jest starannie przemyślany i dopasowany do oczekiwań klienta.
Obsługa jest zawsze przyjemna i służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Wszystko to sprawia, że jeżeli kogokolwiek interesują sauny to Saunaland jest miejscem, które warto odwiedzić. W firmie Saunaland każdy ma szansę zamówić profesjonalnie wykonaną saunę, która będzie cieszyć przez wiele lat.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022