Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Dostęp do specjalistów bywa utrudniony. Dla osób starszych, którzy często są pod opieką wielu lekarzy jednocześnie, przemieszczanie się między przychodniami bywa problematyczne. Przychodnia Szombierki wyszła naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i umieściła wielu lekarzy różnych specjalizacji w jednym miejscu.

Pomoc psychologiczna

Ze względu na różnego rodzaju trudne przeżycia życiowe, praktycznie każdy człowiek na pewnym etapie swojego życia pilnie będzie potrzebować pomocy psycholog Bytom. Niestety pewnego rodzaju uprzedzenia funkcjonujące w społeczeństwie powstrzymują wielu przed szukaniem potrzebnej im pomocy psychologicznej.
W większości przypadków warto jednak przełamać się i zapisać na wizytę u psychologa, jak ten który działa w Przychodni Lekarskiej Szombierki. Przychodnia ta działa w Bytomiu już od wielu lat i zapewnia swoim pacjentom dostęp do szerokiej gamy specjalistów, w tym także psychologów. Z ich pomocą każdy uzyska potrzebne wsparcie i nauczy się technik, które umożliwią odzyskanie zdrowia psychicznego.
Psychologie z tej przychodni to osoby z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwym powołaniem do swojego zawodu. Dlatego też Poradnia Zdrowia Psychicznego należąca do Przychodni Lekarskiej Szombierki jest najlepszym miejscem, w jakim można uzyskać pomoc psychologiczną gdy żyje się w Bytomiu i jego okolicach.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB to miejsce, gdzie możecie zapisać się na konsultację psychologiczną. Oferujemy Wam jednorazowe spotkania, jak również profesjonalne prowadzone terapie. Jako jedna z nielicznych klinik of...