Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Dostęp do specjalistów bywa utrudniony. Dla osób starszych, którzy często są pod opieką wielu lekarzy jednocześnie, przemieszczanie się między przychodniami bywa problematyczne. Przychodnia Szombierki wyszła naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i umieściła wielu lekarzy różnych specjalizacji w jednym miejscu.

Sesje psychoterapeutyczne

Dla wielu osób psychoterapia jest niezwykle skuteczną metodą radzenia sobie z różnego rodzaju trudnymi sytuacjami życiowymi. Pomaga także przy rozwoju różnych zaburzeń, które są trudne do regulowania poprzez inne metody. Jednakże psychoterapia jest tak skuteczna, jak skuteczny jest psychoterapeuta Bytom który ją prowadzi.
Dlatego też warto trafić do prawdziwych specjalistów, takich jak pracownicy Poradni Zdrowia Psychicznego w Przychodni Lekarskiej Szombierki. Przychodnia ta ma swoją siedzibę w Bytomiu i istnieje już od wielu lat. W tym czasie zdołała zgromadzić szerokie grono stałych pacjentów, którzy z chęcią polecają świadczone tam usługi medyczne.
Przychodnia składa się z wielu poradni, każda z nich prowadzona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Poradnia Zdrowia Psychicznego należąca do tej przychodni jest jedną z najlepszych w Bytomiu. Jeżeli zatem komuś potrzebna jest pomoc jaką zapewnia psychoterapeuta, Przychodnia Lekarska Szombierki jest miejscem do którego należy się udać.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB to miejsce, gdzie możecie zapisać się na konsultację psychologiczną. Oferujemy Wam jednorazowe spotkania, jak również profesjonalne prowadzone terapie. Jako jedna z nielicznych klinik of...