Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działam na terenie kraju zgodnie z ustaleniami z poszczególnymi klientami, a muzyka którą oferuję jest dopasowana do osób mających się dobrze bawić.

DJ na wesele

Przyjęcie weselne jest wydarzeniem niezapomnianym, a przyszli nowożeńcy wkładają w jego przygotowanie wiele serca i zaangażowania. Pragną zadbać o każdy szczegół i dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby impreza zapadła w pamięć wszystkim gościom na długo. Niezwykle ważna jest oprawa muzyczna, ponieważ to właśnie dzięki niej można sprawić, że wszyscy obecni dadzą się porwać do wspólnej zabawy.
Przyjęcie świetnie poprowadzi DJ na wesele Łódź, który bierze udział w takich uroczystościach już od dwunastu lat. Posiada spore doświadczenie, szybko i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, dzięki czemu będzie w stanie zagwarantować naprawdę dobrą atmosferę. Para młoda może wziąć udział w planowaniu stylu muzyki i wyborze utworów, jakie zostaną zagrane podczas imprezy.
Dj to nie tylko osoba, która zagra świetne utwory i zapewni dekorację świetlną, lecz także wyróżni się świetnym poczuciem humoru, kreatywnością i zdolnościami kabaretowymi. Wzbudzając sympatię obecnych gości, można mieć pewność, że zabawa będzie naprawdę przednia.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realiza...