Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Dobra Dyskoteka to miejsce ujawniające wiele informacji o mnie. Między innymi, że organizowanie przeze mnie aventów oraz wesel to sprawdzona metoda na dobrą zabawę i uśmiech zaproszonych gości. Działam na terenie kraju zgodnie z ustaleniami z poszczególnymi klientami, a muzyka którą oferuję jest dopasowana do osób mających się dobrze bawić.

Muzyka na przyjęcia

Wszyscy organizatorzy imprez z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że podstawą jest wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Dobrze poprowadzona impreza w rytmie lubianych piosenek dostarczy wszystkim gościom niezapomnianych wrażeń. W jaki sposób znaleźć odpowiednią muzykę na wesele, imprezę firmową czy event?
Warto zainteresować się usługami jakie świadczy DJ Tomasz Cichocki, o których zapoznasz się na stronie http://dobradyskoteka.pl/. Cieszy się on duża popularnością nie tylko w Łodzi, lecz miał okazję brać udział w uroczystościach na terenie całego kraju. Jego specjalnością są przyjęcia weselne, posiada w tej materii już dwunastoletnie doświadczenie. Trzeba przyznać, że jest osobą z prawdziwą pasją i zamiłowaniem do muzyki. Doskonale pracuje z ludźmi, potrafi nawiązywać kontakty dzięki czemu każda impreza może zakończyć się powodzeniem i zapaść w pamięć przybyłym gościom na długo.
DJ zapewnia dobór repertuaru w zależności od oczekiwań lub charakteru imprezy, odpowiednie oświetlenie, a także poczucie humoru, dzięki któremu z łatwością rozbawi towarzystwo. Przed podjęciem decyzji muzyk z przyjemnością spotka się z potencjalnym klientem.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Intprojekt

Intprojekt jako zespół doświadczonych inżynierów kompleksowo zajmuje się automatyką przemysłową i maszynową, ale nie tylko. Dysponując szeroką wiedzą, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie realiza...